מטרופארק

מערכות פיקוח עירוני וחניה

מטרופארק - מערכות פיקוח עירוני וחניה

אודות חברת מטרופארק:

מטרו פארק בע”מ נוסדה בשנת 2002 וממוקמת ברמת הגולן. החברה, הוותיקה והגדולה ביותר בארץ בתחום החניה, עוסקת בפיתוח מערכות מחשוב לתחום המוניציפאלי עם התמחות בתחום החניה והפיקוח עירוני, תוך שימוש בכלי פיתוח ובטכנולוגיה מהמובילים ומהמתקדמים בעולם.

מטרו פארק שמה לה ליעד להמשיך ולהוביל את תחום מערכות המידע לחניה ולפיקוח עירוני ובשל כך עוסקת בעריכת מחקרים יזומים להמשך פיתוח ושיפור מתמיד של מערכותיה המתבססים על קיום שוטף של ועדות היגוי עם לקוחותיה, מחקר והתאמות לקדמה הטכנולוגית המשתנה ללא הרף.

מטרו פארק בע"מ מוסמכת ע"י מכון התקנים הישראלי

  • בתקן אבטחת איכות 9001:2008 ISO
  • בתקן אבטחת מידע 27001:2005 ISO

מערכות ניידות לעובדי שטח (מסופונים):

מערכות פיקוח ניידות- כלי טכנולוגי מתקדם ויעיל

המערכת מספקת מענה כולל ומקיף לאכיפת כל חוקי הרשות ולתפעול וניהול מגוון ורחב של עובדי שטח (חניה, פיקוח עירוני וטיפול במפגעים, פיקוח על עסקים, סקרי שילוט, פיקוח וטרינרי, אכיפה סביבתית, גביה ועוד).

המערכת מסייעת בניהול ובתפעול מגוון רחב של משימות ובמעקב על הנעשה בשטח בזמן אמת, נוחה וקלה לתפעול ושומרת על עקביות ורציפות למערכות המשיקות לה.

מערכת מטרופארק לניהול חיי דו”ח:

מערכת מטרופארק -ניהול מחזור חיי דו”ח חניה ופיקוח עירוני

מערכת מתקדמת ויחידה מסוגה מבחינה טכנולוגית ומבחינת תפעולית. המערכת מנהלת את מחזור חיי דו”חות החניה והפיקוח העירוני.

המערכת כוללת בין היתר מודולים להסבת דוחות, ערעורים, בקשות להישפט, ניהול תביעה עירונית, קליטת תשלומים, ניהול התכתבויות, קופה, ממשקים למשרדי ממשלה ועוד אפשרויות רבות הדרושות לרשויות המקומיות ככלי לניהול הדוחות הנרשמים על ידם. המערכת פועלת בהתאם לדרישות החוק.

מערכת גביה ואכיפה:

מערכת מטרופארק לגבייה ואכיפה-מערכת מתקדמת ויחידה מסוגה שפותחה כמערכת "המשך" למערכת לניהול מחזור חיי הדו”ח ככלי של הרשות המקומית או קבלני המשנה שלה לבצע גבייה ואכיפה מנהלית של חובות חניה ופיקוח עירוני.

פורטל תשלומים ובקשות:

חברת מטרופארק מפעילה אתר חדשני ומתקדם

לביצוע פעולות תשלום והגשת בקשות שונות לרשות. האתר נגיש בהתאם לחוק הנגישות, מותאם לכל סוגי מכשירי הסלולר ומאובטח בהתאם לתקנים המתקדמים והמחמירים ביותר.

www.metropark.co.il

מענה קולי ממוחשב לתשלומים (IVR):

לתשלום כל סוגי הדוחות באמצעות הטלפון.