מערכת ניהול תהליכים עסקיים BPM

תהליכי אישור הזמנות רכש | בקשה לאישור טאבו
פיצ'רים עיקריים

תהליך אישור הזמנות רכש

בקשה לאישור טאבו

שיטת WORKFLOW

ייעול תהליכים עסקיים ברשות בעזרת מיכון תהליכי עבודה ואפשרת שליטה ובקרה על כל שלב ושלב. שימוש בשיטת ה workflow מאפשר מדידה ושקיפות בכל שלב בחיי התהליכים העסקיים השונים וכן ניהול תהליכים החוצים יחידות ארגוניות שונות ברשות.

תהליכים

הגדרה של תהליך עבודה כולל הגדרת שלבי התהליך, הגורמים המאשרים בכל שלב, צמתי ההחלטה ומעבר בין שלבים,בחירת הנתונים שיוצגו לצורך קבלת החלטה/ביצוע פעולה, הגדרה של הפעולות האפשריות בכל שלב וכן עדכונים שיבוצעו כנגד פעולות אלו. לכל תהליך מוגדר מבנה מסך בהתאם לשלבי התהליך והנתונים המנוהלים בו. בהתאם לשלבי התהליך שהוגדרו, עם סיום שלב בתהליך – הגורם הבא בתהליך מקבל משימה לטיפולו. המערכת מאפשרת לכל המעורבים בתהליך תצוגה גרפית ברורה של שלבי התהליך, מתחילתו ועד סופו, וכן תצוגה של השלב הנוכחי בתהליך.

בנוסף, לכל משתמשי המערכת מוצגות כל המשימות הממתינות לטיפול, מכל תהליכי המערכת.

יתרונות:

קבלת מידע ויצירת משימות on-line אל וממערכות תפעוליות שונות

הצגת משימות וסבב אישורים

אישור תהליך ישירות מהמייל

קבלת כל המידע הדרוש לבחינת האישור

מעקב מרכזי וקל אחרי ביצועי הארגון והפרט

מנגנון התרעות ואסקלציות מתקדם

עדכון הגורמים השונים בסטטוס התהליך

מדידת יעילות בעזרת סנסורים בתהליך העסקי

לקוחות מספרים
יואל לביא – ראש עיריית רמלה
חברת מטרופולינט, באמצעות תוכנה ידידותית ונוחה, אמינה, צוות תמיכה איכותי וליווי אינטנסיבי, פתיחות והתאמה לצרכי הלקוח – הצליחה לעשות את העבודה. ....הריני לציין לשבח את אנשי צוות התמיכה אשר לא נחו עד להטמעה מלאה של המערכת לצוות העובדים. ואת אנשי הפיתוח אשר ניאותו למתן מענה ענייני בכל שעות היממה, ללא ליאות, עד שהמערכת הפכה להיות לשביעות רצוננו". נירית טננבאום-מנהלת מח' הכנסות.
ירון בן נון – ראש המועצה גדרה
המעבר למערכת מטרופולינט התבצע במהירות, עם התאמה מלאה של הנתונים למערכת הקודמת ולווה בהדרכה מתאימה למשתמשים וזאת על אף הקשיים הטכניים שהוערמו, בעת ההעברה. ברצוני לציין את קלות ונוחות העבודה עם המערכות, את ההיענות המהירה והטובה של צוות התמיכה לבעיות ובקשות שאנו מעלים ואת גמישות המערכת. אריה לוינגר-גזבר
צחי פרץ-גזבר עיריית גבעת שמואל
מבקש להדגיש כי היחס המקצועי ותשומת הלב לפרטים (קטן כגדול), שיתוף הפעולה המלא שקיבלנו, ההדרכה- לכל נושא ולכל שירות שנדרש, הם שיצרו להערכתי את התפוקה והתוצר להם ציפינו. ... היום לאחר עבודה יום יומית שוטפת עם מערכת מטרופולינט המאופיינת בחדשנות ובנגישות למשתמש ועונה לכל צרכי הרשות, אנו יודעים שבחרנו נכון