תוכנות לזיהוי טקסטים

תוכנת זיהוי טקסטים | זיהוי טקסטים | WisePage

תוכנות זיהוי – OCR/ICR

במסגרת גישת paperless אנו מציעים מוצרים משלימים לזיהוי אוטומטי של סימנים (OMR) וטקסט חופשי המודפס במגוון שפות (OCR/ICR), ברמת דיוק גבוהה במיוחד.

המהות העיקרית של המוצרים, היא להשלים ולתמוך טוב יותר בנושא חיפוש המסמכים, כך שכל מסמך שנסרק למערכת ניהול המסמכים יפוענח אוטומטית, ועם הפעלת פונקצית אחזור המסמכים, המערכת תדע לזהות את מילות המפתח לחיפוש גם בתוך המסמכים הסרוקים.

להלן שתי אופציות למערכת WisePage.
רכישת כל אחת מן האופציות, מותנית ברכישת המערכת הבסיסית:

Developer's Interface Option

אופציה המאפשרת הפעלה של כל אפשרויות עיבוד התמונה והזיהוי האוטומטי מתוך תוכנת המשתמש, ע”י פרמטרים המועברים ב”שורת פקודה”.

ניתן להפעיל אוטומטית את מערכות הזיהוי לא רק על ספרייה ספציפית, אלא גם על כל תת-הספריות תחתיה.
בנוסף, מתאפשרת הפעלה של כל מערכות העיבוד כמוניטור הממתין ברקע, ו”מתעורר” אוטומטית כאשר מגיעים דפים לעיבוד לספריית-הקלט, או לאחד מתת-הספריות שלה.

לדוגמא: העיבוד מתבצע אוטומטית בכל פעם שמגיעים פקסים לספריית-קלט ספציפית, או שניתן גם לחבר מספר סורקים אופטיים למערכת הנ”ל, כאשר כל אחד סורק לתת-ספרייה אחרת של ספריית-הקלט, והמערכת מעבדת אוטומטית את כל הדפים שנסרקו.

אודות לפישוט מטלות העבודה, שיפורים בשיתוף הידע ומענה יעיל לדרישות הארגון – מעתה קל יותר ליצור, לשתף, לתייק, להפיץ, להנחות, ולעקוב אחר מידע ותהליכים בארגון.

OmniPage-Pro-15.0 Recognition Option

שילוב תוכנת הזיהוי המקצועית, הנחשבת לטובה בעולם, לזיהוי טקסט מודפס בשילוב של כל השפות האירופיות לתוך מערכת WisePage.

הפלט הינו לקובץ WORD המשמר את מבנה הדף המקורי, כולל טורים, טבלאות ותמונות, יחד עם גדלי הפונטים. אפשרות אחרת, ניתנת לפלט PDF דו-שכבתי, הכולל הן את קובץ התמונה המקורית והן את הטקסט שזוהה (באופן שניתן לאחזר את האינפורמציה הרלבנטית מקבצי ה-PDF, ע”י כל אחת מהמלים שזוהו).

לתוכנות נוספות שלא במסגרת רכישת מערכת WisePage הבסיסית, נא לפנות אלינו טלפונית.

להורדה ורכישת תוכנת ABBYY FineReader 11.0 OCR Professional Edition

לחץ להורדה